Workshoplar

 1. Hamilelik ve Doğum için Yoga Eğitmenlik Eğitimi

  27 – 31 Temmuz 2016  @ Yoga Center Bodrum

  Eve workshop1Eve Mintiens ile

  Yoga ve Doğal Doğum Eğitmeni

  ‘Endorsed by Janet Balaskas, Active Birth Centre London’

  Bilgi için:  eve_mintiens@hotmail.com  0530 117 90 19

  Başvuru: Yoga Center Bodrum

  Program
  Hamile yogası-teori
  Ders örnekleri
  Gebelikte fiziksel değişimler
  Gebelikte duygusal acılar
  Doğum mucizesi
  Pelvis ve Perineumu tanımak
  Uyarılar
  Nefes çalışmaları
  Asanalar ve modifikasyonları
  Gevşeme

  Başlangıç : 27-07- 2016 saat 7h30
  Bitiş : 31-07- 2016 saat 13h00
  Toplam 36 saat eğitim

  Eve Mintiens, prenatal yoga öğretmenidir. Kendisi iki çocuk annesidir. 2010’da, 200 saatlik ‘Aspects of Yoga’ hocalık eğitimine katılmıştır. Hamilelere, doğüma hazırlık konusunda yardımcı olmak arzusuyla 2010’da Janet Balaskas’ın “Active Birth Semineri”ne katılmıştır. Daha sonra, Londra Active Birth Centre tarafından Prenatal Yoga Hocası ve Active Birth Eğitmeni olarak sertikalandırılmıştır. İstanbul Doğum Akademisi tarafından organize edilen Janet Balaskas seminerlerinde asistanlık yapmıştır. Eve, 2015 yılında, 300 saatlik Yoga Terapi Eğitimine katılmıştır.
  Eve, halen, Yoga Center Bodrum’da, prenatal, restoratif ve terapötik yoga dersleri vermektedir. Ayrıca Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde “Doğuma Hazırlık Workshop”ları yapmaktadır. Aynı zamanda Etkili Anne Baba Eğitmenidir.

   

 2. İlaçlarınızı Gıdalarda Arayın

   

   

  6 Ağustos 2016 9:30 – 12:30

  26.09.2010 (198)Ayşegül Uçar ile

  Facebook: https://www.facebook.com/aysegulucarrawthyself

  Instagram: https://www.instagram.com/rawthyself/

  Website: http://www.rawthyself.com/

  Başvuru: Yoga Center Bodrum

  Sizleri beslenme, sağlıklı yaşam, yaşam biçimi ve biyolojik-bireysellik konularında bilgilendirecek, ilham verecek ve yönlendireceğim ki bunun anlamı hepimizin kendimize özel/tek ve birbirimizden farklı olduğumuz ve diyetlerimizin, teoriyi temel  almak yerine bireye özel olması gerektiğidir. Bir kişinin besini diğer kişinin zehiri olabilir. Biyolojik-bireyselliğin anlamı budur.

  Bunun yanında sadece hastalığın belirli alanında odaklanan geleneksel tıp yerine ‘’tüm bedeni’’ iyileştiren ve bunu doğal yöntemlerle gerçekleştiren bütünsel önlemleri de ortaya koyacağız. Benim tekniklerim optimum sağlık ve sıhhat için beden, akıl, ruh ve duygular üzerine odaklanmaktadır.